SON EKLENEN YAZILARIM

Biyografim

mahmut

1978 yılında Gaziantep ilimizde doğdum aslen Kilisli olup yıllarca memleketimin ve yaşadığım şehrin gelişmesi ve daha ferah bir toplum hayalini içimde saklayarak yaşadım.2004 yılında sevgili eşimle  evlendim ve hayatın anlamı ve yegane meyvesi olan iki evladım oldu. İlk  ve Orta okulu Kilis’te. Lise; Gaziantep Süper Lisesi (Yabancı Dil Agırlıklı). Lisans; Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim.Fakültesi. Biyoloji Öğretmenliği ve en son olarak ta yüksek lisansı; Eğitim Yönetimi Denetimi  Alanında Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde tamamladım. Halen  2. üniversite olarak AÖF Uluslararası İlişkiler okuyorum.

Meslek hayatıma başladıktan sonra;

*İYAD (İnsani Yaklaşımlar ve Araştırma Derneği ) Kurucu ve Başkanı.”

* Oylum Spor Kulübü Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi

* KEG-DER  (Kilis-Eğitim Gönüllüleri Derneği) Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi

* YOYAV (Yoksullara Yardım Ve Eğitim Vakfı) üyeliği

* Türk Kızılay’ı Üyesi.

* Köşe Yazarlığı (Ulusal İnternet gazeteleri ve yerel gazetelerde 2014 yılından sonra aldığım bir kararla yazılarımı sadece kendi sitemde yayınlama kararı aldım.)

*24 Kasım 2013 yılı MEB tarafından “Farkındalık Yaratan Öğretmen” seçilerek Kilis ilimizi temsilen Ankara’ya gitme şerefine nail oldum.

2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı bir okulumuzdaki idarecilik ve  Kilis İl MEM AR-GE Birimindeki Stratejik Planlama İl Koordinatörlüğü görevimden ayrılarak Kilis Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü  ve 2. görev olarak Basın Yayın Müdürlüğü görevlerini halen sürdürmekteyim.

Descargar musica