SON EKLENEN YAZILARIM

Kimin Vekilisiniz Sizler?

Polise-tas-atan-gostericiye-10-yil-hapis_1339683099Merhaba dostlar. Şırnak’ın Silopi ilçesindeki Nevruz kutlamaların’da polis memurları ,görevlerini yerine getirdi.Memurdu onlar ,görevliydi,benim devletimin komseri ,polisiydi. Sonrasında;İşler çığırından çıktı.Sanki bir provokatör girmişti devreye.

  Hayır bakın oda kim BDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel başkomisere tokat atıyor, hakaret ediyor. Hakarete maruz kalan polis olaylar sırasında Tuncel’e gerekli olan hassasiyeti gösteriyor.Edebini bozmuyor,edepsizliğe.Olaylar durmuyor, sanki bir provokatör girmişti devreye.

Hayır bakın oda kim ,taş atıyor biri polise.Haydi… BDP Milletvekili Bengi Yıldız, Batman’daki Nevruz gösterileri sırasında polise taş atması kameralara yakalandı. BDP’li vekillerden biri polise taş attı, diğeri tokat.Çık işin içinden şimdi.İmam böyle yaparsa cemaat ne yapmaz.Zaten haberlerden de gördük taşkınlıkları.Tüm yurtta bilinçlice bu bayram havasının nasıl bozulduğunu ve provoke edildiğini.

Bakın şu  işe örnek insan olacak bunlar.Bunlar toplumların temsilcisi.Bu mu? Liderlik ,vekillik.Kimin vekilisiniz sizler.Benim komiserime,halkıma zulüm eden.Huzuru bozan bir provokatör edasıyla ortalıkta elinde taş,tokat atmaya hazır ,ağzı bozuk bir lisan.Tekrar soruyorum Kimin vekilisiniz sizler?

Benim devletimin maaşını ye,ekmeğine ye,suyunu iç,Meclis’ine gir..Memuruna söy,say,vur. Orada yapılan büyük bir haksızlık, büyük bir yanlış. BDP Grup Başkanvekili Bengi Yıldız ne konuşmalar yapıyor Meclis’te ama gelin sokakta görün, olan bu işleri.Meclis’te başka sokakta başka bunların maskelerini kendilerinden,başka kimse indiremez, kaldıramaz. Tüm bu olanları kamu vicdanına ve Türk Adaletine bırakarak yazıma son veriyorum.

Descargar musica